<

Turniejowy weekend judo w Mysiadle

Udany start judoków UKS PUMA Złotokłos na turniejach w Mysiadle

W sobotę 20 lutego, w hali sportowej w Mysiadle rozegrany został XII Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola oraz Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Juniorek Młodszych.

Najmłodsi zawodnicy tej dyscypliny spotkali się dzień później na I lidze Warszawskiej olimpiady maluchów Funny Judo 2016.

Do sportowej rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Lesznowola stanęło 232 zawodników i zawodniczek .
Turnieju tym startowało 4 judoków z UKS Puma Złotokłos. Wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Katarzyna Praszczałek zajęła II miejsce ( kat. 44kg ), stoczyła 3 walki, wszystkie w pięknym stylu, wygrane przed czasem , w każdej z maksymalnym wynikiem 10 pkt.

Klara Chmielewska – zajęła III miejsce ( kat.52kg)

Mimo, że nie zajęli miejsc na podium to dzielnie spisali się też, Janek Stempniewski i Mieszko Błasiak.

W niedzielę 21 lutego w tej samej hali swój turniej rozegrali najmłodsi judocy .
W zawodach Funny Judo 2016 startowało aż 400 zawodników i zawodniczek.

Judocy UKS Puma Złotokłos zajeli nastepujące miejsca:
Antonina Błasiak – II m
Gabrysia Daniszewska – V m
Dobrochna Błasiak – V m
Bartosz Cieciórkowski – m

Wszyscy zawodnicy trener Agaty Królikowskiej , którzy startowali w/w turniejach,
dzielnie reprezentowali barwy UKS PUMA Złotokłos .